Agencja ASVALIA powstała w 1997, jesteśmy obecnie jedną z największych i liczących sie agencji detektywistycznych w Polsce, świadczącą zaawansowane usługi detektywistyczne dla klientów na terenie całego kraju oraz poza jego granicami. Posiadamy biura na północy i południu kraju. Zatrudniamy detektywów w Warszawie, Gdyni oraz Krakowie.

Agencja Detektywistyczna ASVALIA jest polskim licencjonowanym biurem detektywistycznym działającym na podstawie zezwolenia nr. D-0033/03 wydanego przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz licencji nr.0000503 wydanej przez Komendę Wojewódzką Policji.

Zaangażowani pracownicy Agencji Detektywistycznej ASVALIA to jej największy kapitał i glówna przewaga nad konkurencją. Od ponad 15 lat firmę tworzy doświadczony i zgrany zespół specjalistów z różnych dziedzin.

Jarosław Rangotis
Anna Figielska
Adam Rangotis
Anna Charasz
Monika Daukszewicz
Małgorzata Chajec
oraz liczni pracownicy naszego działu operacyjnego których tożsamość pozostaje poufna.

Przez lata pracy zbudowaliśmy szeroką sieć profesjonalnych kontaktów, które umożliwiają nam dotarcie do rzetelnych i sprawdzonych źródeł informacji. Dzięki owocnej współpracy z prywatnymi detektywami na całym świecie nasza firma cieszy sie nieposzlakowaną opinią również poza granicami kraju.

Agencja Detektywistyczna ASVALIA została przyjęta do World Investigators Network w Baltimore, USA oraz The World Association of Detectives Oakland, USA – prestiżowych organizacji zrzeszających licencjonowanych detektywów od 1950 roku.

Naszym celem jest dostarczanie najbardziej rzetelnych i sprawdzonych informacji, umożliwiających podjęcie kluczowych przez klienta decyzji. Otrzymując jakiekolwiek zlecenie, jesteśmy przekonani o możliwości dostarczenia precyzyjnych, dopasowanych rozwiązań, które spełnią oczekiwania wymagających klientów.

Każdemu klientowi gwarantujemy rzetelne i profesjonalne doradztwo w zakresie usług detektywistycznych oraz podejście do problemu z pełną rozwagą i poufnością. Zawsze przestrzegamy etycznych aspektów podczas wykonywania powierzonego zadania. Kontakt z agencją osoby fizycznej lub jednostki gospodarczej objęty jest klauzulą tajemnicy służbowej.

Agencja Detektywistyczna ASVALIA posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej z racji wykonywanej działalności detektywistycznej w wysokości 15 000 €.

Agencja jest finansowana wyłącznie polskim kapitałem. Zatrudniamy ludzi sprawdzonych, wykwalifikowanych specjalistów z zakresu technik operacyjnych, dochodzeniowośledczych, zwalczania przestępczości zorganizowanej - ludzi odpowiedzialnych i inteligentnych, dla których praca o tym specyficznych charakterze to życiowa pasja.

Zapraszamy do kontaktu z biurem detektywistycznym, każdy detektyw zatrudniony w agencji udzieli Państwu bezpłatnej porady detektywistycznej

Dane teleadresowe, skontaktuj się z nami

Centrala w Warszawie
tel. +48 (22) 112-06-50
+48 (22) 112-06-60
fax. +48 (22) 112-06-70

adres: ul.Grzybowska 77, IV piętro
00-844 Warszawa

email: info@asvalia.com.pl
Oddział Północ - Gdynia tel. +48 58 746 38 74
fax. +48 58 746 38 74

Trójmiasto - Pomorze

email: gdynia@asvalia.com.pl
Oddział Południe - Kraków tel. +48 12 443 16 90
fax.+48 12 443 16 90

adres:ul. Bandurskiego 66, 31-515 Kraków

email: krakow@asvalia.com.pl

Zadaj pytanie

Jeśli masz jakiekolwiek pytania przejdź do formularza kontaktowego

formularz kontaktowy